28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaOpinionAfrim Fanda/Kur gjarpri nxjerr këmbët dhe shpërndan helmin!

Afrim Fanda/Kur gjarpri nxjerr këmbët dhe shpërndan helmin!

Shqiptarëve në ish IRJM u ofron kushtetutë qytetare me sistem qeverises unitar, ndërsa krah për krah me VMRO del hapur kundër UÇK dhe luftës që bënë shqiptarët më 2001, si vazhdimësi e luftës në Kosovë dhe Luginën e Preshevës.

Faleminderit LVV, faleminderit Albin Kurti për dhuratën që na bëtë!

=======================================================================

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments