28 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaSportNdërhyrësit nga publiku që ndërprenë finalen e Ligës së Kampionëve në Wembley...

Ndërhyrësit nga publiku që ndërprenë finalen e Ligës së Kampionëve në Wembley do të fitojnë – 350 mijë euro secili!

Tre personat që vrapuan në fushën e Wembley ishin shumë të motivuar për ta bërë këtë. Më pak se një orë pas ngjarjes, dolën informacione se kush qëndron pas gjithë kësaj.

Në rolin kryesor është transmetuesi (strimer) bjellorus Andrey Burim, i njohur më mirë si Melstroy, i cili ditët e kaluara bëri një telefonatë – kushdo që hyn në fushë me një bluzë me emrin e tij, do të marrë një bonus prej 350 mijë eurosh. Sfida u pranua nga tre persona që do të ndalohen të hyjnë në të gjitha stadiumet e futbollit në Angli, por do të pasurohen me 350 mijë euro, që nuk është shumë e vogël, pavarësisht se ku në botë.

Melstroy ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram dhe është një nga transmetuesit (strimer) më të famshëm në Rusi dhe Bjellorusi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments