28 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaSportBellinghami kërkesë për Mourinhon: Mund të bëni një foto me nënën time?...

Bellinghami kërkesë për Mourinhon: Mund të bëni një foto me nënën time? (video)

Jose Mourinho u angazhua si ekspert në finalen e Champions League në Wembley dhe Jude Bellingham kishte një kërkesë për të pas ceremonisë së kupës dhe medaljeve. Nëna e tij donte të bënte një foto me të.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments