31.9 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaLajmeIlire Dauti: Taravari sot emëroi 11 u.d. drejtorë në klinika dhe institute,...

Ilire Dauti: Taravari sot emëroi 11 u.d. drejtorë në klinika dhe institute, asnjë prej tyre shqiptar

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments