19.2 C
Tetovo
E enjte, 30 Maj, 2024
BallinaSportHisar Ali shënon në barazimin me Malin e Zi U-18, seleksionuesi Erhan...

Hisar Ali shënon në barazimin me Malin e Zi U-18, seleksionuesi Erhan Selimi e nis mbarë me lojë dominuese

Mali i Zi dhe Maqedonia e Veriut të gjeneratës U-18 janë ndarë me barazim në përballjen miqësore informon Tetovasot.

Kjo ka qenë ndeshja e parë e seleksionuesit Erhan Selimi në këtë post ,me një lojë të dominuar nga të përzgjedhurit e tij.

Hisar Ali kthehet sërish në protagonistin e ndeshjes duke shënuar edhe në këtë përballje.Ai është një një formë të jashtëzakonshme që e tregon edhe tek skuadra Tirana, pjesë e së cilës është tashmë prej disa muajsh.TS

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments