19.2 C
Tetovo
E enjte, 30 Maj, 2024
BallinaKronikëVëllau e vret vëllaun dhe kunatën në Stajkovcë të Shkupit.

Vëllau e vret vëllaun dhe kunatën në Stajkovcë të Shkupit.

Vrasje e dyfishtë pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit.

Jozyrtarisht, një i moshuar ka vrarë vëllanë dhe kunatën e tij dhe më pas ka goditur veten me thikë. Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkupi.

Priten informacione zyrtare nga MPB.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments