28 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaKulturëShoqata Pellazgët nga Tetova pjesë e organizimit “Dita e plisit të Bardhë”...

Shoqata Pellazgët nga Tetova pjesë e organizimit “Dita e plisit të Bardhë” që u mbajtë në Tiranë

Shoqata për Shkencë dhe Kulturë “Pellazgët” ishte pjesë e organizimit të “Ditës së Plisit të Bardhë” në Tiranë

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments