Kurti dhe Haziri takohen sot në Gjilan

325

Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, do ta vizitoj sot komunën e Gjilanit, ku pritet të takohet me kryetarin Lutfi Haziri, i cili është edhe nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Takimi i tyre do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme, dhe fillon nga ora 09:00