Koalicioni AAA-ASH vazhdon bllokadën e Kuvendit, dorëzohen edhe 18.000 amendamente

38

Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa vazhdojnë bllokimin e Kuvendit, si masë reciprociteti për Ligjin për shtetësi, njofton SHENJA.

Nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët – Alternativa bëjnë me dije se kanë bllokuar 8 propozim ligjet në Komisionin për Siguri dhe Mbrojtje. /SHENJA/