Bujar Luma ( video-lajm) : Kam dyshime për Ballkanin e hapur, Serbia flet për bashkëpunim, por bën ndërhyrje flagrante

45

Regjisori dhe udhëheqësi nga shoqata joqeveritare LOJA z. BUJAR LUMA nga TETOVA i ftuar te tv oranews në intervistë foli për MINISHENGENIN BALLKANIK dhe rreziqet …