28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaLajmeA ishte rastësi deklarata e përkrahjes për Mickoskin prej Ambasadores Amerikane në...

A ishte rastësi deklarata e përkrahjes për Mickoskin prej Ambasadores Amerikane në Shkup Aggeler dhënë nëpër mediume dhe qëndrimi i gjeneralit Klark në Shkup të njëjtën ditë…(faktografi )?!

www.telegrami.mk

Korridori 8 u përfol mjaft nga Mickoski

https://kajgana.com/mickoski-dogovorot-za-koridor-8-e-seriozen-grabezh-na-kovachevski-i-grubi-cenite-se-3-pati-povisoki
https://netpress.com.mk/micskoski-veti-deka-e-do-de-den-koga-nadlezhenite-e-odgovaraat-za-kriminalniot-tender-za-nadzorot-na-koridorot-8/

kjo sa i takon kërcënimeve gjithë kohën nga Mickoski për korridorin 8 dhe 10 …

deklarata e Ambasadores Amerikane në Shkup Ageler me datë 21.06.2024

Gjenerali Amerikan Klark në Shkup me datë 21.06.2024 me zëvendëskryeministrin e ardhëshëm VLEN
Dhe pjesa e sipërme mund të komentohet edhe djathas edhe majtas,lart-poshtë….

Ambasadorja Amerikane ishte në përurimin e hapjes së Korridorit 8 në pikëpagesën rrugore Tetovë-Gostivar


Gjenerali Klark ishte disa herë nëMaqedoni të Veriut u takua edhe me Ali Ahmetin edhe me Zaevin

Por Gjenerali Klark u takua edhe disa herë me Artan Grubin zëvendëskryeministër i parë në Qeverinë Kovaçevski-Ali Ahmeti 2021-2024

www.telegrami.mk

Mesut Shabani Tetovë

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments