28 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaOpinionValon Bela: VLEN-i ka marrë petkun e të nënçmuarit, skishin guxim për...

Valon Bela: VLEN-i ka marrë petkun e të nënçmuarit, skishin guxim për të sfiduar as shuplakat e Mickovskit ndaj Gashit, kështu ndodh kur ske legjitimitet!

Në një deklaratë të fundit në Facebook, analisti politik Valon Bela ka theksuar se VLEN ka pranuar një rol të nënçmuar dhe poshtëruar, duke mos guxuar të sfidojë VMRO-në për bisedimet e tyre me Frontin Evropian

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments