18.8 C
Tetovo
E enjte, 30 Maj, 2024
BallinaKulturëLoja -Tetovë / Café Europa – mbrëmje lexime letrare, recitime, diskutime me...

Loja -Tetovë / Café Europa – mbrëmje lexime letrare, recitime, diskutime me poetë, shkrimtarë, veprimtarë nga NMK, TR, KS, SRB, ALB, DE, AT, SHBA, FR.

Sot në restoran PARADOX, nga ora 20:00 – 22:00, Qendra LOJA organizon: Café Europa – një mbrëmje leximesh letrare, recitime, diskutime dhe intervali muzikor me poetë, shkrimtarë, veprimtarë nga NMK, TR, KS, SRB, ALB. , DE, AT, SHBA, FR.
Autore mysafir: Ylljet Aliçka, Krenar Neza, Bashkim Shehu, Doruntina Basha, Vitomirka Trebovac, Saray Sahinler, Juliana Velickovska dhe shume autorë tjere.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments