19.2 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaSportEdi Rama në Londër bashkë me bashkëshorten, shikuan live finalen e Champions...

Edi Rama në Londër bashkë me bashkëshorten, shikuan live finalen e Champions League

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama, shikuan drejtpërdrejtë finalen e Champions League mes Dortmund dhe Real Madrid.

Në stadiumin “Wembley” në Londër, Rama u ul krahas legjendës gjermane të futbollit Rudi Voller dhe Presidentit të Federatës Gjermane të Futbollit, Andreas Retig.

Los Blancos fituan kurorën e 15-të evropiane.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments