4 ditë para votimeve, Mesila Doda: Intervista e Ramës tek Babaramo ishte fundi i tij politik

123

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me ngjarjet e mbëmjes së djeshme.Lidhur me largimin e Ramës nga intervista me Babaramon, Doda shprehet se kemi një kryeministër  të lodhur edhe të frikësuar që i vërsulet kujtdo që e tremb në ëndrrën e tij të pushtetit.Gjithashtu Doda ka komentuar edhe plagosjen në Kavajë ku sipas saj kjo ngjarje i tregon qytetarëve se pushteti i sotëm është marrë nga krimi dhe po mbahet prej tij.Postimi i plotë4 ditë para votimeve…🔻kemi një kryeministër që ka mbetur hija e vetvetes. Asnjë grimcë sigurie, i lodhur, i dëshpëruar, i frikësuar e që i vërsulet kujtdo që e tremb në ëndrrën e tij të pushtetit. Intervista e tij tek Babaramo ishte fundi i tij politik.🔻segmentet kriminale kanë nisur përpëlitjet e fundit të kucedrës. Plagosja e sotme në Kavajë i tregon qytetarëve se pushteti i sotëm është marrë nga krimi dhe po mbahet prej tij🔺përfaqesuesit e PD në Berat bënë aktin fantastik duke bllokuar tentativat për të blerë mjerimin e shqiptarëve🔺opozita shqiptare vazhdon të rritet e nuk ka fuqi a kriminele që mund ta ndalojë…Kaq për sot… ditët e tjera do kemi kronika të reja…Me 25 prill fiton Shqipëria, humb krimi✌🏻✌🏻✌🏻

https://27.al/4-dite-para-votimeve-mesila-doda-intervista-e-rames-tek-babaramo-ishte-fundi-i-tij-politik/