28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaLajmewww.telegrami.mk / Taravari SILLET Tërgovec Poedinec KUR nuk ka parti mbështetëse dhe...

www.telegrami.mk / Taravari SILLET Tërgovec Poedinec KUR nuk ka parti mbështetëse dhe emëron vetë kë të dojë …MJEKËT TETOVARË TË SHOKUAR … Fatmir Mexhiti emërohet drejtor i ri i Klinikës së Neurologjisë(faktografi)

www.telegrami.mk

As aktivitet partiak…as…as…Kur e themi se Taravari është Tërgovec Poedinec nuk ka parti mbështetëse dhe emëron vetë kë të dojë …tash u binden personeli mjekësor tetovarët.. Mjekët tetovarë me gishta në gojë dhe me të sharë nëpër dhëmbë..dhe më shkruajnë …mos më shkruani …drejtohuni Arben Taravarit njeriut për JU ISHTENOSTRADAMUS -në MAQEDONI ….THOSHTE SELA MË GËNJESHTAR NUK KA -DOLI PINOKIO në POLITIKË ..

====================================================

Rast më eklatant …PAS EMËRIMIT TË VETVETES MINISTËR TË SHËNDETËSISË DHE FETAHIT ARBEN -SHPIUNIT( APASIEVI E VLERSON) …I VIE RRADHA FATMIRIT MEXHIT CIMERIT NUK DUHET ÇUDITUR TËRGOVEC POEDINEC NË POLITIKË

Tash MUND QË TA befasojë BESËN në Tetovë në Spitalin Klinik kur do e ngulite NDONJË PREJ GOSTIVARI ( OSE DEL PREJ VLEN NUK I DUHEN MË….NJË PREJ ARSYETIMEVE MJEKËVE TETOVARË DO U THOTË NUK NDËGJON BILALL KASAMI PËR TY ) ….TETOVARËT DURUAN TURQINË 550 VJET-DURUAN MBRETËRINË SKS 50 VJET -DURUAN RSFJ TË TITOS 50 VJET DURUAN GLIGOROVIN 20 VJET-DURUAN ALI AHMETIN E BDI-SË ME 22 VJET…DO E DUROJNË TARAVARIN KY E KA SHKURT …TARAVARI E DI SE MË SHKUPI DO JETË VENDBANIMI I PËRHERSHËM …BËN PËR SHOQRINË E NGUSHTË TË VET ATJE KU I LA PUNËT VETË VAZHDOI MEXHITI-TASH VAZHDON PUNËT E MEXHITIT-TARAVARI-ASGJË NACIONALE MIRËMËNGJESI INTERESI …MË SHKRUAJNË MJEKËT E TARAVARIT

===============================================

p.s NUK THONË KOT NDËRKOMBËTARËT TË AKREDITUAR NË RMV I VETMI PËRFAQSUES POLITIK SHQIPTAR NË MAQEDONI TË VERIUT PASQYRË BERBERI DHE I IKIN TAKIMEVE SA TË JETË E MUNDUR

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments