28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaLajmeTaravari njeriu pa parti gjithë kohën flet do e bëjmë këtë...

Taravari njeriu pa parti gjithë kohën flet do e bëjmë këtë do e bëj këtë tash i ka rapishmanit paska një inforamcion për BDI-në, ja çka u thotë (faktografi )

www.tele3graqmki.mk

Njeriu pa parti a në Qeveri dhe mbase Ministër i Shëndetësisë…çka nuk flet …ekipin e ekspertëve dhe të diturve,nuk e pamë …emëroi, kë nuk emëroi eksperti juridik zv ministër në Bujqësi ?! ….Sulltan Abdylhamidi ie dërgonte mjekun të udhëheqë me bujqësi agronomin e bëri ministër drejtësie kur e pyetën pse ?! Sulltani jam unë ato duhet të bëjnë numrin… dhe çfarë nuk tha lexoni më poshtë tash kur Nikollovski foli në emër të Mandatarit …se nuk ka zv/kryeministër të parë …heshti VLEN …dhe kuptohet Taravari eksperti edhe politik edhe mjekësor i turet BDI-së …gomë rezervë e ka

https://www.gazetaexpress.com/nga-dita-e-pare-e-qeverise-do-te-shkarkohen-drejtoret-ekonomik-te-klinikave-paralajmeron-taravari

https://tv21.tv/arben-taravari-dhe-bujar-osmani-nuk-ka-qeveri-pa-ndryshime-kushtetuese/

https://www.slobodenpecat.mk/taravari-novata-vlada-maksimalno-kje-se-posveti-na-odnosite-so-grcija/

www.telegrami.mk

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments