28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaSportNECENZURISANO (PA CENZURË) Në incidentet me huliganët në Gelsenkirchen ka marrë pjesë...

NECENZURISANO (PA CENZURË) Në incidentet me huliganët në Gelsenkirchen ka marrë pjesë edhe djali i Vuçiqit(VIDEO)

Disa incidente në Gelsenkirchen i kanë paraprirë ndeshjes së DJESHME mes Serbisë dhe Anglisë në Kampionatin Evropian.

Në disa lokacione tifozët serbë janë përplasur me tifozë shqiptarë dhe anglezë dhe në njërën prej tyre mediat serbe kanë raportuar se në incidente ka dashur të përfshihet edhe djali i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, por sigurimi nuk e ka lejuar.Një pjesë e opinionit në Serbi e dënoi këtë sjellje dhe tha se djali i presidentit nuk duhet të sillet në këtë mënyrë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments