Ministri australian që ka koronavirus u takua me Ivanka Trump javën e kaluar

210

Është pulbikuar një fotografi e Peter Dutton, ministri australian i Punëve të Brendshme i cili ka dalë pozitiv në koronivus, gjatë një takimi me Ivanka Trump dhe Prokurorin e Përgjithshëm të SHBA, Bill Barr të premten e kaluar.

Ivanka Trump është vajza e Presidentit amerikan Donald Trump, dhe gjithashtu këshilltare e lartë e tij, raporton BBC, transmeton Klan Kosova.

Australia in the US @AusintheUS

Yesterday Home Affairs @PeterDutton_MP joins @IvankaTrump, Attorney General Barr & our five eyes partners to fight online child exploitation. We heard from 9 brave survivors & announced principles that technology companies should implement to protect children online

View image on Twitter

1797:36 PM – Mar 6, 2020Twitter Ads info and privacy263 people are talking about this