28 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaSportKlopp në “Wembley”, në përkrahje të Dortmundit në finale

Klopp në “Wembley”, në përkrahje të Dortmundit në finale

Pak më shumë se një orë nga fillimi i finales së Ligës së Kampionëve mes Borussia Dortmundit dhe Real Madridit.

E në stadium është edhe trajneri i njohur, Jurgen Klopp, që së fundmi u largua nga Liverpooli.

Ai është në përkrahje të ish-klubit të tij, Borussia Dortmundit, ndërsa klubi gjerman ndau një video të tij në stadium.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments