KF Shkëndija shpallet për 4 herë kampione e futbollit në Superligën e Maqedonisë së Veriut,zër kakanati…

236

Shkëndija nga Tetova pas fitores ndaj Borecit me rezultat 3-1 edhe zyrtarisht shpallet kampion në ligën e Maqedonisë së Veriut.

Fëmijtë e lagjes nuk durohen këtë natë të ramazit me zë bërtasin Zër kakanati Artan Grubi dhe Shkupi plasin pi inati

May be an image of 11 people, people standing and crowd
May be an image of 6 people and outdoors