28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaLajmeGjykata e Larte e Shqipërisë nuk e pranoi Rekursin e Prokurorisë që...

Gjykata e Larte e Shqipërisë nuk e pranoi Rekursin e Prokurorisë që ishte kundër Gjykatës së Apelit, e cila e nxjerr Dritan Goxhaj të pafajshem…

Gjykata e Larte e Shqipërisë nuk e pranoi Rekursin e Prokurorisë që ishte kundër Gjykatës së Apelit, e cila e nxjerr Dritan Goxhaj të pafajshem.

Me këtë rastë e merr një shuplakë në surrat edhe Gjykata Speciale e Kosovës (gjykata e turpit) me seli në Hagë.

Kështu që të gjith ata njerëz paçavra si këndej dhe andej Drinit që hanin me nder me thën …. pa ndërprer, mund të vazhdojnë të hajnë përsëri…! Dritanit ju rrit ndera dhe respekti, ndërsa paçavureve ju ngeli vetëm ligësia si argat të djallit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments