19.2 C
Tetovo
E enjte, 30 Maj, 2024
BallinaLajmeAli Ahmeti: Fitorja dhe legjitimiteti i plotë dhe i vërtetuar me mbi...

Ali Ahmeti: Fitorja dhe legjitimiteti i plotë dhe i vërtetuar me mbi 31.000 votat e juaja dhe 19 mandate deputetësh i takon vetëm Frontit Europian!

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, përmes një postimi ka falenderuar të gjithë qytetarët për mbështetjen e dhënë për zgjedhjet parlamentare të Frontit Europian duke siguruar 19 mandate deputetësh.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments