Ali Ahmeti e feston ditëlindjen në zyrat e Kuvendit (VIDEO)

382

Lideri dhe deputeti i BDI-së, Ali Ahmeti e ka festuar sot ditëlindjen në Kuvend. Në tortën që bashkëpartiakët e tij ia kishin sjellë në Kuvend, ku shihet edhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi është vendosur logoja e BDI-së.

#ZoranZaev shkon, #AliAhmeti me tortë në Kuvend

#ZoranZaev shkon, #AliAhmeti me tortë në Kuvend

Geplaatst door TV21 op Vrijdag 3 januari 2020