Fadil Zendeli-Lëvizja Besa: PSP punoi në mënyrë përzgjedhëse, por e mbështesim në parim

0
228

Deputeti i Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli sot në konferencë për shtyp tha se pret shumë nga PSP, jo si politikan por si qytetarë.

“S’jemi të kënaqur dhe për në disa raste ka pasur qasje përzgjedhëse. Kishim ndjenjën se nuk kishte qasje të njëjtë ndaj aferave. Ne si Lëvizja Besa, do të mbështesim zgjidhje që lufton korrupsionin. Nuk është vetëm ta mbështesin si pro-reformë, presim funksionalitet” tha Zendeli, përcjell Telegrafi Maqedoni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here