28 C
Tetovo
E martë, 25 Qershor, 2024
BallinaSportPuna e përkryer e trenerit Alisa Visha kurrorëzon kampion Shkupi U-17, shkëlqen...

Puna e përkryer e trenerit Alisa Visha kurrorëzon kampion Shkupi U-17, shkëlqen Furkan Hirda

Shkupi U-17 është shpallur kampion dhe e gjitha kjo meritë e trenerit Alisa Visha që ka bërë një punë fantastike me këtë gjeneratë talentesh informon Tetovasot.

Treneri Visha e përfundoi ashtu siç e nisi kampionatin-pa asnjë humbje që tregon se asgjë nuk i është lënë rastit. Ai ka ndërtuar një skuadër shumë kompetitive me një lojë kolektive .

Këtu nuk mbetet jashtë as Furkan Hirda që njihet si truri i mesfushës dhe organizatori i ndeshjes.

Kjo gjeneratë ka nërë një kampionat fantastik dhe e gjitha kjo gërshetohet me punën ekipore ,stafin teknik , koordinatorin Jeton Musliu dhe vetë klubin që vëmendjen e ka tek këto grupmosha që një ditë do bëhen pjesë e ekipit të parë.TS

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments