Ngjarje e rëndë në Shkup, djali konfliktohet me babanë, 1 i vdekur

174

Gjatë natës së mbrëmshme, në afërsi të Qendrës Klinike “Nënë Tereza” në Shkup ka ndodhur një vrasje.

Sipas informacioneve, djali dhe babai kanë pasur një mos-marrëveshje.

Në moment e sipër, djali ka marrë thikën dhe me të ka goditur të atin, raportojnë mediat në Maqedoninë e Veriut.

Edhe pse i lënduari ka mundur që të ecë për pak, ka arritur deri në klinikë, ka ndërruar jetë pak më vonë. Lidhur me këtë ngjarje, priten edhe rezultatet nga ekspertiza mjeko-ligjore.