Nga mesdita nuk ka transport urban, Edi Rama / I dedikuar vetëm për mjekët dhe infermierët

190

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook” ka bërë të ditur edhe njëherë se në Tiranë e në Durrës do të mbyllet transporti publik  në kuadër të masave për frenimin e përhapjes së koroanvirusit.

Rama shkruan më tej se po bëhet gati transport ii dedikuar për mjekët dhe infermierët.

Postimi i Edi Ramës:

Nga sot në mesditë nuk ka transport urban në Tiranë dhe Durrës. Po bëjmë gati transportin e dedikuar për mjekët dhe infermierët.

Top Channel