8.2 C
Tetovo
E martë, 27 Shkurt, 2024
BallinaMarketingLAOR Medical Lab / Ju mirëpresim gjatë muajit Nëntor, që i`a...

LAOR Medical Lab / Ju mirëpresim gjatë muajit Nëntor, që i`a përkushtojmë shëndetit të baballarëve, bashkëshortëve, vëllezërve dhe miqve tanë

Ne në LAOR kujdesemi për shëndetin e të gjithëve.

Muajin Nëntor ja kushtojmë shëndetit të baballarëve, bashkëshortëve, vëllezërve dhe miqve tanë.

Këtë Nëntor kemi shumë oferta për detektimin e hershëm, diagnostikimin dhe parandalimin e llojeve më të shpeshta të karcinomit tek burrat.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments