8.2 C
Tetovo
E martë, 27 Shkurt, 2024
BallinaLajmeKomuna e Tetovës në aksion gjatë natës për prishjen e terasave dhe...

Komuna e Tetovës në aksion gjatë natës për prishjen e terasave dhe reklamave pa leje adekuate

Sot gjatë natës kryetari i komunës së Tetovës Bilall Kasami ka postuar ne facebook se ka patur aksion për prishjen e terasave dhe reklama të vendosur pa leje në të gjithë qytetin e Tetovës

Bilall Kasami shkruan në facebook:

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments