Hapet pika kufitare Bellanoc – Stançiç , Spasovski përuroi !? BDI bën SHOW mediatik -turp (VIDEO)

317

lajmi interaktiv

Deklaratra e javë më parë e Bujar Osmanit u vërtetua se Kosova i kishte fajet sepse përshkak se nuk ka internet të instaluar në kufi, nuk hapet pika kufitare Bellanoc-Stançiç .Më në fund Kosovarët e sollën INTERNETIN dhe u hap pika kufitare në Bellanoc .Kështu që Artan Grubi kishte gripin dhe i kishin ardhë..musafirë. po ashtu Ali Ahmetit i kishin ardhë …mysafirët …nuk ishin ,në pranim dorzim ama ishte aktiv 18 vite pushtet asjë lëvije dhe Muhamet Zekiri deputet i LSDM-së nuk thotë kot So Tugji perja se Kitat

Artan Grubi paralajmëroi

Po çka se Artan Grubi ishte i zënë ishin dy vëllezrit Bineq të BDI-së ffluturon -fluturojnë

lajmi aktiv që qarkullon

https://tv21.tv/hapet-pika-kufitar-bellanoc-stancic-video/

ot, zyrtarisht u hap pika e re kufitare midis Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës. Vendkalimin e ri kufitar Bellanoc – Stançiç e hapi kryeministri Oliver Spasovski, i cili i pari e kaloi kufirin dhe u dëshiroi fat të gjithëve. Ai shfaqi shpresë se vendkalimi i ri do të sjellë bashkëpunim edhe më të gjerë midis dy vendeve./TV21/