Grubi ironizon me opozitën: I uroj suksese “koalicionit 27”

37

Lajmi interaktiv

Hera e parë që i besoj dhe pse i besoj Artan Grubit për një datë 27, sepse ai Artan Grubi ishte me një datë 27 në parlament dhe nuk i mungoi as edhe një kime sepse frajeri përshëndeti djalin e Saha Mijallkovit nuk më besoni çe shikoni mund ta shihni pas minutës 02:54 të videos, se si Grubi del përmes turmave të huliganëve – dhe për më shumë edhe përshëndetet me njërin nga ta,që rezultoi të jetë djali i Sasha mijalkovit Тепање во собрание додека Артан Груби разговара со синот на Мијалков 27.04.2017n https://www.youtube.com/watch?v=r8Z5nKiglRM

lajmi aktiv që qarkullon

https://tv21.tv/grubi-ironizon-me-opoziten-i-uroj-suksese-koalicionit-27/

Sekretari Organizativ i BDI-së, Artan Grubi në një dalje për media u pyet edhe për bashkëpunimin mes VMRO-DPMNE-së dhe ASH-AAA. Grubi thotë se me padurim pret që ta shohë marrëveshjen mes VMRO-së dhe ASH-AAA, duke e quajtur këtë si “koalicioni 27”, transmeton TV21.

“Kjo është kështu sepse u arrit në 27 të këtij muaji dhe i ngjan një 27 -te tjetër famëkeqe në histori midis atyre dy partive politike. U uroj atyre shumë suksese dhe shpresoj se votuesit e Aleancës do të votojnë për Nikolla Gruevskin me entuziazëm, në fakt për Hristijan Mickoski. Gjithashtu, votuesit e VMRO-DPMNE-së do të votojnë me plot entuziazëm dhe zemër për Ziadin Selën në të gjitha komunat ku do të konkurrojnë. Unë pres që ata të shpallin marrëveshjen dhe t’i shoh reagimet e votuesve të tyre, për shkak se shohim se reagimet e para në rrjetet sociale nuk janë shumë entuziaste për shkak të arritjes së “koalicionit 27”, tha Artan Grubi./ТV21

Video e plotë Minuta 10:30