8.2 C
Tetovo
E martë, 27 Shkurt, 2024
BallinaLajmeGrubi: BDI është e të gjithëve, nuk ka shqiptarë që nuk ndihet...

Grubi: BDI është e të gjithëve, nuk ka shqiptarë që nuk ndihet krenar me arritjet që mbajnë vulën e Ali Ahmetit!

Dega e BDI-së – Çair ka prezantuar sot përpara kryetarit të partisë, Ali Ahmeti projektet programore nga sfera të ndryshme shoqërore, përpiluar dhe realizuar nga sekretariatet përkatëse.

Në një fjalim rasti, zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi deklaroi se mbi 40 projektet e prezantuara në këtë ngjarje sfidojnë qeverinë drejt përmbushjes dhe realizimit të të njejtave, duke përmendur dhe shumë projekte të realizuara më sukses nga platforma zgjedhore e BDI-së.

Grubi tha se BDI ka besimin e qytetarëve, sepse është parti e të gjithëve dhe jo vetëm e disa personave.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments