28.6 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaKronikëGruaja nga Tetova bashkë me dy djemtë e saj sulmohen fizikisht nga...

Gruaja nga Tetova bashkë me dy djemtë e saj sulmohen fizikisht nga dy persona, njëri prej djemve plagoset me thikë

MPB ka njoftuar se më 25.06.2024 në orën 22:30, në SPB Tetovë B. Sh. (23) nga Tetova dhe A. Sh. (18) nga Tetova raportuan se po atë ditë rreth orës 20:30, në kryqëzimin e rrugëve “Bllagoja Toska” me rrugën “117”, ata dhe nëna e tyre ishin sulmuar fizikisht nga J. J. dhe A. N. Gjatë incidentit, J. J. i ka shkaktuar lëndime A. Sh. me një mjet të mprehtë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të pasojë një paraqitje e duhur.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments