31.9 C
Tetovo
E hënë, 22 Korrik, 2024
BallinaLajmeÇfarë paralajmërojnë Simpsons për vjeshtën në Kosovë

Çfarë paralajmërojnë Simpsons për vjeshtën në Kosovë

Seriali i njohur Simpsons përmes njërit nga shumë seritë e tij ka paraqitur një material ku flitet për kompaninë AirAlbania dhe për Satelitin e Shqipërisë të cilin e paralajmëroi vet kryeministri Edi Rama.

Por në këtë serial vërehet një pjesë që ka të bëjë me vjeshtën në Kosovë. Seriali paraqet një teatër ku do të çfaqet premiera e një drame “Vjeshtë Kosovare” e që në këtë pjesë paraqiten 2 ushtarë të UÇK-së të cilët ecin malit shkruan TOP24. Por se cila është porosia e Simpsons pritet të shihet.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments