Alarm në Shkup! Izolohet hoteli dyshime për Kovid19

157

Një hotel në rrugën “Maqedonia”, në Qendër të Shkupit, është izoluar për arsye se ekzistojnë dyshimet se një turist që ka ardhur në Maqedoni është i prekur nga koronavirusi, raporton TV21.

Personi i dyshuar është shtetas i huaj. I gjithë hoteli është në karantinë. Policia nuk lejon që njerëzit të hynë dhe të dalin nga hoteli, po nuk lejon as që qytetarët t’i afrohen hotelit në fjalë.

Gjatë kohës që erdhi ndihma e shpejtë, policia bllokoi rrugën dhe nuk lejonte lëvizjen e lirë të qytetarëve.PROMOTED CONTENT

Mgid

Сакате големи гради? Кликнете на сликата!Bust SizeСтудент од Битола откри метод за корекција на зглобовиArtrovex

 Facebook TwitterArtikulli paraprakZaev: Të hënën shpalosim listën e deputetëveArtikulli tjetërVirusi korona, Filipçe: Dy turistë janë izoluar në hotel, po testohen

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI

Lajme

Virusi korona, Filipçe: Dy turistë janë izoluar në hotel, po testohen

Lajme

Zaev: Të hënën shpalosim listën e deputetëve

Maqedoni

Besa fiton një deputet të sigurt në njësinë numër 5, ja emri i tij dhe lista!

Opinione

Opinione

Albin Kurti, ne dhe amerikanët

Opinione

Nuk është fajtor as Zaevi dhe as Mickoski për moszbatimin e…

Opinione

Kim Mehmeti: Nëntoka politike është e bashkuar në betejën për ta…

Opinione

Për realizimin e një premtimi të BDI-së nevojiten mesatarisht 10 deri…

RRETH NESH“Lajm” është paraqitur në hapësirën mediale në Maqedoni në prill të vitit 2005 dhe sot është e përditshmja më e vjetër shqiptare që mbijeton në treg. Përmbajtjet e veta i mbështet në konceptet evropiane të informimit. Përmbajtjet e gazetës “Lajm” janë dinamike, nga sfera politike, ekonomiko-financiare, historike, akademike, sociale, kulturore, muzikore, argëtuese, sportive, etj.. Falë përkushtimit dhe profesionalizmit, “Lajm” sot është ndër mediat më të besueshme dhe më me ndikim në vend. “Lajm” zhvillohet vazhdimisht, me potencial njerëzor dhe teknologji moderne. Gazeta “Lajm” është krijuar që të qëndrojë dhe të mbetet një emër i dallueshëm në hapësirat ballkanike dhe evropiane. Ueb faqja zyrtare e gazetës “Lajm”, www.lajmpress.org është një ndër portalet më të njohur në Maqedoni.Na kontakto: [email protected]We use c