Tetova shqip ka festuar Ditën e Flamurit / ME FISHEKZJARRE U FESTUA 108 VJETORI I PAVARËSISË…

91

Tifo-grupi i njohur nga Tetova, “Ballistët” të cilët përkrahin klubin e Futbollit të Shkëndijës kanë festuar mbrëmjen e sontme festën e 28 Nëntorit.Ballistëve iu kanë bashkangjitur edhe gjithë qyteti me prezencë fizike dhe motorike në festime.

“Ballistët” kanë postuar disa fotografi ku shihet një festë e madhe në qytetin e Tetovës.

Ata kanë ndezur edhe shumë fishekzjarre me rastin e ditës së flamurit

Image
Image
Image