Zekiri-Muki kontra Grubit dhe Osmanit / Mendojnë se vetëm “poltronët” meritojnë pozita

0
116

Deputeti i LSDM-së Muhamed Zekiri, ka reaguar përmes një postimi në facebook, pas deklaratë së zëvendëskryeministrit Bujar Osmani, i cili ka kritikuar vendimin e presidentit Stevo Pendarovski për emërimin e Erold Musliut, në krye të Agjencisë për Zbulim

“Bujari i shqetesuar ndersa Artani na tha dje se kane qene te koordinuar me presidentin Pendarovski…ccc
BDI mendon se vetem polltrona mund te vendosen ne funksione…
Jo bre njerez duhet te kuptoni se ka edhe njerez me kredibilitet dhe profesionist te ciket dikush din ti vleresoj. Te lumte dhe urime per ekipin tuaj president Stevo Pendarovski! “, ka shkruar Zekiri ne Facebook.