Tv alsat-m-Ziadin Sela / Nuk do jemi në Qeveri,Grubi burrec,Alia dhe Musa masën …

0
78

Kreu i Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela rikonstruimin e Qeverisë e vlerëson si makijazh të lehtë dhe gëlltitje e fjalëve të kryeministrit Zaev për premtimin e dhënë mes dy raundeve në zgjedhjet presidenciale për ti motivuar shqiptarët të votojnë për kandidatin e partisë së tij. Ziadin Sela në një intervistë për Alsat tha se nuk është në bisedime me kryeministrin Zaev për tu bërë pjesë e ekzekutivit. Aleanca për Shqiptarët kërkon zgjedhje të parakohshme për të fituar siç tha Sela legjitimitetin tek shqiptarët. Sela foli edhe për “bombat” dhe marrjen në pyetje të rinjve që kishin shkruar grafitë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here