Muhamed Zekiri-Muki / Ali Ahmetin e mbrojnë gjykatësit e Mijallkovit (VIDEO)

0
158
+ VIDEO/ Muhamed Zekiri: Ali Ahmetin e mbrojnë gjykatësit që i vendosën bashkë me Sasho Mijallkovin

+ VIDEO/ Muhamed Zekiri: Ali Ahmetin e mbrojnë gjykatësit që i vendosën bashkë me Sasho Mijallkovin https://www.almakos.com/muhamed-zekiri-ali-ahmetin-e-mbrojne-gjykatesit-qe-i-vendosen-bashke-me-sasho-mijallkovin-video/

Geplaatst door Almakos.com op Donderdag 19 september 2019

Nënkryetari i LSDM-së dhe deputeti i kësaj partie, Muhamed Zekiri, ka kritikuar ashpër BDI-në dhe kreun e saj Ali Ahmetin, raporton Almakos. Zekiri tha se krimet e partisë së Ahmetit i mbrojnë gjykatësit e zgjedhur nga Sasho Mijallkovi dhe Blerim Bexheti.

“Paramendojeni del Ali Ahmeti dhe deklaron se kush do na mbronte neve nëse do kishim kriminalitet. Si kush do ju mbronte? Po këta gjykatës që i vendosët bashkë me Sasho Mijallkovin dhe Blerim Bexhetin”, deklaroi Zekiri.