Komandant Malisheva ka një mesazh për Mickovskin

0
180

Te nderuar miqe fb im eshte hakuar dhe mi kan fshij disa postime sidomos ate te fundit, sote ne lajmet e Alsat M mesuam se kristian Mickovski na quan frigacak e ne sherbim te Zoran Zaevit , dua ti tregoj Mickovskit se frigacak jan ata qe nga Gruevski e poshte sepse i ikin pergjigjsis frigacak e kriminel jeni ju kryesia e vmro s ju jeni edhe hajdut qe e sollet shtetin ne kete gjendje , ju meritoni burgun jo ne ,, ne ishim ata qe me pushket tona ju rrezuam nga pushteti juve dhe mbeshtetesve tuaj rus, e ju u munduat me dhun e me terror me mbajt pushtetin duke bere terror te pa par nojhere atehere a ju jeni terrorist qe terrorizoni demokracin dhe kundershtoni voten e qytetarit apo ne qe rrezuam regjimin tuaj ne krye me kryekriminelin e terroristin Nikolla Gruevskin ,ne nuk i sherbejm as Zaevit as Ahmetit ne i sherbejm drejtesis, ata koleget tu merituan grushtet sepse ofenduan ne baza etnike , ne kemi problem vetem me juve te kryesis vmro dhe me bashkpuntoret tuaj ,
Asnji problem nuk e kemi me popullin tuaj as me te tjeret.

linku

https://ina-online.net/komandant-malisheva-ka-nje-mesazh-per-mickovskin/