“Taravari fiton bindshëm në Gostivar, Murseli në Tetovë” thotë Mickoski

59

Sonte në debate zgjedhore në TV21, i ftuar është kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Debatohet për zgjedhjet lokale. Mickoski thotë se kandidatët e ASH-AAA, Arben Taravari në Gostivar dhe Vullnet Murseli në Tetovë fitojnë bindshëm./TV21