Greqia BRAKTIS Fredi Belerin, zbulohen detaje nga takimi me Xhaçkën | Zona Zero Top News (video)

87

Të ftuar sot në Zona Zero ishin Arben Llalla, Marin Suli si dhe Bledar Meminaj të cilët kanë folur për arrestimin e Fredi Belerit si dhe kanë analizuar çfarë do ndodhë me bashkinë Himarè “Zona Zero” nën drejtimin e gazetares Dafina Hysa