EKSKLUZIVE/ VULLNET MURSELI KANDIDAT I ASH-AA PËR TETOVËN

225

https://news33.tv/?p=216280&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ekskluzive-vullnet-murseli-kandidat-i-ash-aa-per-tetoven

Drejtori general i gjigandit amerikan që është hapur në Tetovë, LAOR Corporation, Vullnet Murseli, është kandidati i  Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës në Tetovë, njofton ekskluzivisht, News33.

Se Murseli është kandidat i ASH-AAA-së e konfirmojnë burimet tona brenda koalicionit.

Me Murselin, ASH-AAA pretendon të fitojë komunën e Tetovës.

Murseli do të jetë në garë kundër, Teuta Arifit nga BDI-ja.

Vullnet Murseli si kandidat i ASH-AA pritet të zyrtarizohet të hënën./News33/