Video-Lajm / Zekiri -Po mund ta mbajmë qeverinë pa BDI-në

0
134

Nuk kanë të ndalur në rrjetet sociale akuzat ndërmjet simpatizantëve të LSDM-së dhe elektoratit të BDI-së .Këtij debati i fryu mbrëmë debati në TV21 ku deputeti i LSDM-së njëherit edhe nënkryetari i saj Muhamet Zekiri për së pari herë u tha publikisht publikisht BDI-së nëpërmjet deputetit Ejup Alimit se PO i kemi numrat qeverinë e bëjmë edhe pa BDI-në .Për hirë të së vërtetës Ejup Alimi deputeti i BDI-së iu përgjigj se edhe BDI i ka numrat pa LSDM ta formojë qeverinë …në video e keni muhabetin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here