Kryeministri Zaevi me fjalë të mëdha për Menduh Thaçin (VIDEO)

0
147

Kryeministri Maqedonisë së Veriut Zoran Zaevi në emisionin debativ ”Click Plus” tha edhe disa fjalë për Menduh Thaçin dhe kontributin e tij për kandidatin e perbashket qeveritar Stevo Pendarovskin.

Ja fjalët e Zaevit:

”Këtu qendron edhe Menduh Thaçi , i cili deri tani po udhëheq një kampanjë te fortë zgjedhore, e shoh atë gjithandej vendit nëpërmjet portaleve”

”E thonë njerëzit ,besojnë në fitoren e madhe të Stevo Pendarovskit dhe unë mendoj që kjo punë do të ketë vlerë të madhe ” tha kryeministri Zoran Zaev./tetova1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here