-0.2 C
Tetovo
Sunday, January 19, 2020
Ballina Contact

Contact

Contact Details

Telegrami.mk

Tetovë, Macedonia

Tel: +389 70 519 504

Email:  telegramimk@gmail.com

Send us a message!

LATEST POSTS

Hashim Thaçi, thirrja e fundit për Albin Kurtin / Merr mandatin...

Mungesa e arritjes së një marrëveshjeje për koalicionin e ardhshëm qeverisës ndërmjet dy partive, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ka...
- Advertisement -